Mercedes Sprinter Motokaravan

5/6 Kişilik Kapasite

SINIRSIZ KM/ÜCRETLİ OGS-HGS, LCD TV, TENTE, DUŞ, SICAK SU, TEKNE TİPİ WC, BUZDOLABI, OCAK, KALORİFER, KLİMA, SİNEKLİK, 5 PORTATİF KAMP SANDALYESİ, 2 PORTATİF MASA, 5 KİŞİLİK YEMEK TAKIMI-MUTFAK MALZEMESİ, 5 KİŞİLİK NEVRESİM.

* Mutfak malzemeleri ve uyku setleri min. 8 gün ve üzeri kiralamalarda ücretsiz olarak konulmaktadır. Farklı kiralama sürelerinde uygulanan ücretler için lütfen bilgi alınız.

Depozito ve Rezervasyon Bilgileri

6.000 TL DEPOZİTO VE PEŞİN ÖDEME TALEBİMİZ BULUNMAKTADIR. DEPOZİTO BEDELİ AYRICA REZERVASYON AMAÇLI ALINMAKTADIR. YAZ VE BAYRAM DÖNEMLERİNDE KİRALAMA GÜNÜNE 1 AY YA DA DAHA AZ BİR SÜRE, DİĞER DÖNEMLERDE İSE KİRALAMA GÜNÜNE 15 GÜN YA DA DAHA AZ BİR SÜRE KALA İPTALİ DURUMUNDA DEPOZİTO BEDELİ YANMAKTADIR. DEPOZİTO BEDELİ KARAVANIN İADESİNDEN 10 İŞ GÜNÜ SONRA OLASI TRAFİK CEZALARI VE HASARLAR KONTROL EDİLİP İADE EDİLMEKTEDİR.

Mercedes Sprinter Motokaravan Donanımlar

-2 gözlü inox ankastre ocak ve ayrı krom evye,

-Buzdolabı, 90lt 

-Duş ve tekne tipi tuvalet, 

-Omnistor tente, 

-Sineklik,

-Truma Therme 220V sıcak su sistemi, 

-Mazotlu kalorifer,

-12V-220V klima(sadece soğuk)

-LCD ekran TV, 

-Geri görüş kamerası, 

-Yaşam aküsü, invertör ve şarj aleti

-Cd okuyucu-Radyo, 

-Yangın söndürücü, 

-İlave 220V kablo, 

-220V karavan giriş prizi, 

-LPG tüp, 

-Temiz su hortumu, 

-Askılık,

-İlk yardım çantası, 

-Stepne, akü kablosu, zincir, 

-Faraşlı plastik süpürge, 

-2 adet çift kişilik uyku seti,

-1 adet tek kişilik uyku seti,

-2 adet kamp masası, 

-5 adet kamp sandalyesi, 

-Mutfak Malzemeleri*

*Mutfak Malzemeleri; 5 kişilik çukur tabak, 5 kişilik düz tabak, 5 kişilik çatal, bıçak, kaşık takımı, 5 kişilik su/kahve/çay bardağı, 5 kişilik çorba kasesi, 1 adet keskin bıçak, 1 adet çaydanlık, 1 adet tencere, 1 adet tava, 1 adet makarna süzgeci, 1 adet limon sıkacağı, 1 adet rende, 1 adet tirbişon, 1 adet havlu kağıt, 1 adet tuvalet kağıdı

*Mutfak malzemeleri ve uyku setleri minimum 8 gün ve üzeri kiralamalarda ücretsiz olarak konulmaktadır. Farklı kiralama sürelerinde uygulanan ücretler için lütfen bilgi alınız.

Bizi Takip Edin

Yeni modeller ve güncel haberler için takipte kalın.